Arrival
Departure
30 November 2021

Najpopularniejsza andrzejkowa wróżba - lanie wosku przez dziurkę - bez klucz się nie obejdzie. My - wręcz przeciwnie.

         Jak podkreślaliśmy wielokrotnie - w Joyinn Aparthotelu nowoczesność spotyka sie z historią. Tak bowiem w starych murach pofortecznego Wrocławia znajdziecie Państwo systemy, które mają ułatwiać życie współczesnym Gościom.

        I chociaż z sentymentem i wielkim szacunkiem podchodzimy do tradycji i wosk w dzisiejszy wieczór andrzejkowy lać będziemy przez dziurkę zardzewiałego, babcinego klucz, to system hotelowy do otwierania drzwi w pokojach klucza nie przewiduje.

         Dla Państwa wygody, zwiększenia swobody i komfortu pobytu u nas, "klucz" wysyłamy w wiadmości tekstowej (smsem lun e-mailem) w dniu Państwa przyjazdu do Joyinn. To daje Wam nieograniczoną swobodę  w  zaplanowaniu podróży. Nie jesteście Państwo ograniczeni czasem pracy naszej recepcji. Jeśli dotrzecie w tygodniu przed 23.00 - będzie nam miło się z Państwem przywitać i wyposażyć dodatkowo (opcjonalnie) w kartę wejściową. Ale jeśli nie zdążycie - nie ma problemu. Pokój na Was czeka, a indywidualny, zaszyfrowany klucz z smsa pozwoli samodzielnie się do niego dostać. Czego chcieć więcej?

Niemożliwe - sprawdźcie :-) Zapraszamy!
 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close