Arrival
Departure
08 August 2019

... Wieczorów Panieńskich i Kawalerskich. A wiecie Państwo, gdzie jest najlepszy "before party"? Oczywiście, że u nas.

Lokalizacja Joyinn jest idealna nie tylko dla turystów, ale także dla przyszłych małżonków, ślub planujących lub za chwilę się pobierających.

Jesteśmy  bowiem  w  samym sercu Dzielnicy Czterech Wyznań, w  której  znajdują się  cztery  świątynie, a w każdej z nich  kapłani udzielają ślubów. Jeśli jednak nie przed bogami, można złożyć przysięgę przed urzędnikami i to całkiem blisko, bo niecałe 200 m od Joyinn, znajduje się Urząd Stanu Cywilnego.

Po ślubie na radosnych weselników czeka  w okolicy wiele miejsc, gdzie godnie można celebrować ten ważny dzień. Po nich oprowadzimy Państwa później. Ponieważ najpierw, nim się młodzi pobiorą, muszą mieć ostatni wieczór dla siebie, by w panieńskim i kawalerskim gronie pożegnać ten stan:-).

Sposobów na pożegnaie jest wiele. My proponujemy scenariusz taki:

1. Zarezerwujcie u nas pokoje i powiedzcie nam, czy Wasz wieczór ma motyw przewodni. Jeśli ma - zadbamy, by Wasze pokoje do niego pasowały.

2. Wznieście toast za nowy rozdział Waszego życia - lampką wybornego trunku, który wstawimy Wam do pokoju lub na który zaprosimy Was do Cantiny Toscany w piwnicach naszej kamienicy.

3. Ruszcie na podbój miasta nocą. Nie będzie to trudne, bo Wroclaw nie zasypia, a w promieniu 500 metrów od Joyinn swoje podwoje ma otwartych ponad 30 lokali z muzyką wszelką.

4. Moco po północy wróćcie grzecznie do hotelu.

5. Zjedzcie przed 11.00 obfite i regenerujące siły śniadanie (w końcu niedługo ślub!). Możecie też na trochę wrócić do łóżeczka - przedłużymy Wam dobę o godzinę.

6. Zabierzcie ze sobą najlepsze wspomnienia i wróćcie do nas w Miodowym Miesiącu.

Dobry plan? W takim razie zapraszamy - na chasło "OSTATNI WIECZÓR" dostaniecie od nas rabat i pakiet usług dodatkowych, których zakres ustalimy indywidualnie. Czekamy na Was!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close