Arrival
Departure

Gdy przyjeżdżasz do nas z Niemiec...

  1. Home
  2. Attractions
  3. Gdy przyjeżdżasz do nas z Niemiec...
Dla naszych gości podróżujących zza niemieckiej granicy mamy same dobre wiadomości.

BEZPIECZNY HOTEL - Joyinn Aparthotel jest niewielkim obiektem z 35 pokojami. Nasz hotel ma możliwość samodzielnego zameldowania, bez kontaktu z recepcją. Wszystkie pokoje po sprzątaniu ozonujemy, a w ciągu doby dezynfekujemy wielokrotnie wszystkie powierzchnie wspólne. Śniadanie i inne posiłki możesz zamówić do pokoju. 

WINO GRATIS - dla każdego naszego Gościa, który zarezerwuje pobyt na minimu 3 doby BEZPŚREDNIO telefonicznie lub mailowo w recepcji mamy butelkę 700 ml wysokogatunkowego wina, które będzie czekało na Ciebie w Twoim pokoju.

ATRAKCJE W ZASIĘGU SPACEREM - Joyinn Aparthotel jest zlokalizowany w samym centrum starego Wrocławiu. Spacerem dostaniesz się do 7 z 10 największych atrakcji turystycznych Wrocławia.

 

POŁĄCZENIA - możesz do nas przyjechać samochodem, bo to niecałe 3 godziny drogi z Berlina. Swój samochód bezpiecznie zaparkujesz na naszym parkingu.  Na lotnisko do Wrocławia przylatuje dziennie kilka samolotów z Niemiec. Ale szybciej dostaniesz się bezpośrednim pociągiem relacji Berlin - Wrocław. Z radością zorganizujemy dla Ciebie transfer do Joyinn.

BAZA NA DALSZE WYPRAWY - a jeśli planujesz dłuższy pobyt i zwiedzanie Dolnego Śląska, lepiej nie mogłeś trafić. Mamy w ofercie zorganizowane wycieczki, które znajdziesz tutaj. Jeśli szukasz czegoś innego - napisz do nas, zorganizujemy dla Was ofertę indywidualną.

 

Location

in a unique area

JOYINN APARTHOTEL
ul. Włodkowica 16, 50-072 Wrocław

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close