Przyjazd
Wyjazd

Biznesowo

Komfort i dobry styl połączony z idealnym położeniem w sercu Wrocławia.

Pobyt w naszym obiekcie uprzyjemni każdą podróż służbową nie tylko dzięki standardowi naszych apartamentów, ale także ich położeniu, które pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych gości nawet w krótkich przerwach pomiędzy obowiązkami. Szybki Internet poprzez nowoczesną sieć wifi pozwoli na pozostanie w kontakcie z firmą.

JoyInn Aparthotel położony jest w odległości 450 metrów od placu Rynku Wrocławskiego co sprawia, że dostęp do wszelkich miejsc położonych w centrum Wrocławia nie wymaga korzystania z żadnych środków komunikacji.

Otoczenie różnorodnych, wyśmienitych restauracji i kawiarni oraz oryginalnych barów pozwoli odczuć prawdziwy luksus płynący z pełnej gamy wyboru na wyciągnięcie ręki.

Mała odległość do wrocławskiego rynku pozwala korzystać w wolnych chwilach z wszelkich atrakcji oferowanych przez miasto.

Trafienie do nas nie sprawia problemu dzięki bezpośredniej komunikacji miejskiej zarówno z Dworca Głównego PKP i Autobusowego, jak i z lotniska.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

JOYINN APARTHOTEL
ul. Włodkowica 16, 50-072 Wrocław

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij