Przyjazd
Wyjazd

Biznesowo

Praktycznie, komfortowo i w dobrym stylu - to połączenie doskonłe i w idealnym położeni u w sercu Wrocławia.

Joyinn świadczy usługi hotelu pracowniczego, obecnie jest obiektem przeznaczonym wyłącznie dla osób podróżujących w związku z wykonywaną pracą. Hotel nie świadczy usług wynajmu apartamentów osobom prywatnym.

 

Wynajęcie apartamentów możliwe jest jedynie przez firmy dla swoich  pracowników lub osoby samozatrudnione.

 

Przy pobytach długoterminowych, możliwe jest ustalanie indywidualnych warunków zakwaterowania – niezbędne jest podpisanie umowy.

Pobyt w naszym obiekcie uprzyjemni każdą podróż służbową nie tylko dzięki standardowi naszych apartamentów, ale także ich położeniu, które pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych gości nawet w krótkich przerwach pomiędzy obowiązkami. Szybki Internet poprzez nowoczesną sieć wifi pozwoli na pozostanie w kontakcie z firmą.

JoyInn Aparthotel położony jest w odległości 450 metrów od placu Rynku, co sprawia, że dostęp do wszelkich miejsc położonych w centrum Wrocławia nie wymaga korzystania z żadnych środków komunikacji. Od naszego obiektu do kompleksu Sądów przy ul. Sądowej i Podwali jest 7 minut drogi. W pobliżu znajduje się także Narodowe Forum Muzyki i siedziby kilku korporacji.

Trafienie do nas nie sprawia problemu dzięki bezpośredniej komunikacji miejskiej zarówno z Dworca Głównego PKP i Autobusowego, jak i z lotniska.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

JOYINN APARTHOTEL
ul. Włodkowica 16, 50-072 Wrocław

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij