Przyjazd
Wyjazd

Komfort i urok… Nowoczesność zbudowana na historii w sercu Starego Miasta Wrocławia.

Piękny i przytulny aparthotel położony od frontu bezpośrednio na Szlaku Czterech Świątyń, zaś od tyłu przylegający do Fosy i Promenady Staromiejskiej. Jeden z najstarszych budynków powstałych na terenach pofortecznych Wrocławia. Zaprojektowany w 1844 roku przez mistrza murarskiego F. Stucka dla J. Gottheinera, wzniesiony w następnym roku. Pieczołowicie odnowiony dla najwyższego komfortu naszych Gości.

Znajdujemy się w otoczeniu rozmaitych restauracji kuchni kontynentalnej, włoskiej, żydowskiej, gruzińskiej, śródziemnomorskiej oraz sushi. Oprócz restauracji, okolica zachęca pełną gamą kawiarni: od śniadaniowych po kafejki, które uraczą nas nie tylko kawą, ale również dobrym, rzemieślniczym piwem.

W okolicy naszego obiektu, po przejściu kilkudziesięciu metrów, każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Obiekt położony jest w odległości 450 metrów od placu wrocławskiego Rynku, dzięki czemu dostęp do niego, jak i innych atrakcji (Opera Wrocławska, Narodowe Forum Muzyki, Teatr Lalek, Park Staromiejski, Panorama Racławicka i inne) wymaga tylko kilku minut spaceru po starówce.

Położenie na terenie Starego Miasta gwarantuje łatwy transport z lotniska czy też Dworca Głównego PKP i Dworca Autobusowego.

Rezerwacji apartamentów można dokonywać osobiście pod numerem telefonu: +48 572 622 605, +48 572 622 604 lub za pośrednictwem poczty e-mail:  booking@joyinn.pl

 

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

JOYINN APARTHOTEL
ul. Włodkowica 16, 50-072 Wrocław

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij