Przyjazd
Wyjazd

Atrakcje dalsze

 1. Strona główna
 2. Atrakcje dalsze

W nieco dalszej odległości są:

 • Panorama Racławicka (2,2 km)
  Symbol Wrocławia. Panoramiczny obraz Bitwa pod Racławicami namalowany pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka z okazji 100–lecia insurekcji kościuszkowskiej.

 • Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego (2,9 km)
  Doskonałe miejsce na wiosenny spacer wśród tysięcy kwiatów i krzewów, niesamowicie kwitnących w otoczeniu budynków Ostrowa Tumskiego.

 • Ostrów Tumski (3,1 km)
  Najstarsza część miasta z Katedrą, idealna na romantyczny spacer, szczególnie wieczorem.

 • Hydropolis (3,1 km)
  Hydropolis to miejsce ukazujące wodę z różnych fascynujących perspektyw poprzez różnorodnemultimedialne technologie, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe. To jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie.

 • ZOO i Afrykarium (4,5 km)
  Afrykarium przeniesie cię w podwodny świat dzikiej Afryki zamknięty w wielkim budynku. Afrykarium jest umiejscowione we wrocławskim ogrodzie zoologicznym i jest doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

 • Ogród Japoński we Wrocławiu (5,2 km)
  Ogród stanowi unikatowy w Europie, na dużej przestrzeni, żywy fragment japońskiej kultury, oryginalnej, japońskiej sztuki projektowania ogrodów.

 • Hala Stulecia i Wrocławska Fontanna (6,3 km)
  Kompleks Hali Stulecia to miejsce organizowanych we Wrocławiu największych wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych, sportowych, kongresowych z Polski i zagranicy. Hala Stulecia została wpisana w 2006 r. na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W pobliżu znajduje się również Pergola oraz największa multimedialna fontanna w Polsce.

 • Stadion Wrocław (8,0 km)
  Stadion był jedną z aren podczas rozgrywanych mistrzostw europy Euro 2012. Na stadionie i esplanadzie zlokalizowano także wiele różnych atrakcji. Znajduje się tu zadaszony tor gokartowy, tor wrotkarsko-deskorolkowy, stanowisko do skoków dream jump oraz slackline, a zimą lodowisko oraz snowpark. Sam stadion jest dopuszczony do zwiedzania. Od roku 2014 na esplanadzie odbywa się trzydniowy Festiwal Dobrego Piwa.

 • Wrocławskie Krasnale (teren całego miasta)
  Wrocławskie Krasnale pomogą ci zwiedzić Wrocław śladem kilkuset wesołych skrzatów. Poszukiwanie krasnali Wrocławskich jest popularną rozrywką turystów.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

JOYINN APARTHOTEL
ul. Włodkowica 16, 50-072 Wrocław

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij