Przyjazd
Wyjazd
12 marca 2020

W tych niepewnych czasach chcielibyśmy przekazać Państwu informacje w sprawie naszych działań, które mają wspierać Was i Wasze plany podróży. Ponieważ sytuacja wokół koronawirusa (COVID-19) wciąż ewoluuje, robimy wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo pobytu w Joyinn Aparthotel i zapewnić maksymalną elastyczność.

Twoje bezpieczeństwo podróży

Jak zawsze, bezpieczeństwo naszych Gości i członków zespołu pozostaje naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy dumni z utrzymania najwyższych standardów czystości i higieny. W odpowiedzi na koronawirusa podjęliśmy dodatkowe środki opracowane zgodnie z wymogami globalnych i lokalnych organów zdrowia publicznego (w tym WHO i CDC), aby nasze protokoły czyszczenia i higieny były jeszcze bardziej rygorystyczne:

• Nasze zespoły hotelowe otrzymują bieżące odprawy i ulepszone protokoły operacyjne.
• Zwiększyliśmy częstotliwość czyszczenia naszych miejsc publicznych (w tym holów, wind, klamek, publicznych łazienek itp.) I rygorystycznie stosujemy specjalistyczne środki dezynfekujące.
• Będziemy nadal dostosowywać obsługę żywności i napojów zgodnie z aktualnymi zaleceniami bezpieczeństwa żywności.

• Zwiększyliśmy stosowanie antybakteryjnych środków odkażających do rąk.

Twoja elastyczność podróży

Jesteśmy zobowiązani do oferowania elastycznych opcji rezerwacji. Biorąc pod uwagę te wyjątkowe okoliczności, wprowadzamy dodatkowe zmiany w naszych indywidualnych zasadach rezerwacji, aby zapewnić Ci dodatkowy spokój:

• Ograniczenia rządowe. W regionach dotkniętych ograniczeniami dotyczącymi podróży wydanymi przez rząd będziemy nadal znosić opłaty za zmianę terminu podróży.

• Istniejące rezerwacje. Wszystkie rezerwacje - nawet te opisane jako „nieodwołalne” i “bezzwrotne” które są planowane na przyjazd przed 30 kwietnia 2020 r., można zmienić bez opłat do 24 godzin przed planowanym przyjazdem.

• Nowe rezerwacje. Wszelkie dokonane przez Ciebie rezerwacje - nawet te opisane jako „nieodwołalne” lub “bezzwrotne”, które są rezerwowane między dniem dzisiejszym a 30 kwietnia 2020 r., na dowolną przyszłą datę przyjazdu, można zmienić bez opłat do 24 godzin przed planowanym przyjazdem.

Jeśli chcesz zmienić rezerwacje dokonane za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji lub telefoniczne, skontaktuj się z zespołem Joyinn Aparthotel. Konieczny jest e-mail na adres booking@joyinn.pl
• Dokonamy aktualizacji wymagań dotyczących rezerwacji na 2021 r. Ponieważ sytuacja wciąż się zmienia, jest zbyt wcześnie, aby wprowadzać i ogłaszać określone zmiany. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej udostępnić szczegóły.

W Joyinn Aparthotel wierzymy, że w nawet w tak trudnych czasach potrzeba gościnności jest nadrzędna Niezależnie od tego, czy podróżujesz teraz, czy w przyszłości, członkowie naszego zespołu są gotowi powitać Cię z radością, której się spodziewałeś.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij