Przyjazd
Wyjazd
20 lutego 2020

"Miasto idealne"... Czy Artystka myślała o Wrocławiu? Zapewne  też. Ale  pełnej  pasji  i  autentycznej  ballady  o mieście idealnym Małgorzaty Stanielewicz mogliśmy posłuchać w Joyinn w sobotę 15 lutego. Autorka znakomitych prac osobiście wystawę otworzyła i opowiedziała o swojej artystycznej pracy .

Takich tłumów się nie spodziewaliśmy. Nieeeee... Oczywiście, że się spodziewaliśmy, bo twórczość Małgosi przyciąga tłumy.

Prawie idealnie (jak na tytuł wystawy przystało) o 18.00 rozpoczęliśmy wernisaż. Wzruszona Autorka opowiadał o swoich nierealnych,

ale i całkiem rzeczywistych miastach. Wizje miesta utopijne przeplatały w tej opowiesci całkiem konkretne motywych z miejskiej architektury.

A wszystko to bliskie poezji, mimo że zrodzone w procesie żmudnej pracy. O technice , pracowitości Małgorzaty opowiadał nam prof. Marek Stanielewicz.

Ależ to było apetyczne. Po kilku słowqach wstepu nasi znakomici Goście zostali poczestowani bąbelkami i zaproszeni do delektowania się dziełami.

Zachwytom nie było koońca. Jeśli i Wy chcecie delektować się wrocławską sztuką - śledźcie nasz profil.

Tam zaprosimy Was na kolejne wydarzenie. Już wkrótce.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij