Przyjazd
Wyjazd
04 grudnia 2019

Piszecie do nas wiele listów, no dobrze - wiadomości. Statystycznie - w co trzecim ślecie życzenia, również te najfajniejsze - o prezenty. A nas to bardzo cieszy, bo lubimy pomagać w obdarowywaniu Waszych najbliższych i przyjaciół.

Szanowni Mikołaje, którzy chcielibyście sprawić komuś dla Was bliskiemu, ważnemu i wyjątkowemu, prezent oryginalny i niepowtarzalny - przeczytajcie ten tekst do końca.

Wiemy, że grudzień dla wielu z Was to czas wytężonej pracy, dodatkowych obowiązków i pośpiechu. Dlatego ponownie wyręczmy Mikołaja. Wasza rola jest prosta - wskazujecie nam osobą, którą chcecie obdarować. Nasze zadanie - to wykonać resztę. Pakiety pobytowe w Joyinn możecie skonstruować sami wybierając z wrocławskich atrakcji, te które chcelibyście umieścić w programie pobytu. Możecie też zdać się na nas. Ułożymy program tak, aby Wasz obdarowany był zachwycony. Oczywiście wszystko opakowane w niebieski papierek Joyinn.

Wasz prezent może dotrzeć mailem, może też być nadrukowany na stylowym kartoniku i wysłany tradycyjnym listem. Wartość vouchera ustalamy wspólnie.

Wiemy - a wieści pochodzą z poprzedniej zimy - że taki prezent pod choinką wywołał niejedną łzę radości i uśmiech wzruszenia. Czemu w tym roku nie Ty? Zadzwoń - zobaczymy, co da się zrobić...:-)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij