Przyjazd
Wyjazd
18 października 2019

Stale szukamy sposobów, żeby umilić Państwu pobyt u nas. Biblioteka hotelowa - to nasza propozycja na długie, jesienne wieczory.

Okoliczności przyrody coraz bardziej zachęcają, by otulić się kocem i przy kubku gorącej herbaty zamnurzyć w dobrej książce. A tylko takie znajdziecie na półce naszej hotelowej biblioteki.

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje w języku polskim i angielskim. Każdy znajdzie coś dla siebie - od lekkiego kryminału, przez obyczajowe sagi i fantasy, po literaturę wysoką. Nasz księgozbiór będzie się rozbudowywał. Chcemy, byście tworzyli go z nami. Chętnie przyjmiemy Państwa sugestie i zadbamy, byście wracając mogli przeczytać zamówioną książkę.

A jeśli macie takie książki, które już znacie, które "wyczytaliście" ze sto razy - my je z radością przyjmiemy i nadamy drugie życie.

Tytuły na naszej półce możecie sprawdzić z zakładce BIBLIOTEKA. Tam znajdziecie Państwo także aktualną dostępność. Po dokonaniu wyboru zapraszamy do recepcji. Książkę wypożyczymy na cały Wasz pobyt. Ucieszymy się, jeśli zechcecie przed wyjazdem zostawić nam swoją recenzję.

Radości z czytania i miłego życzy Zespół Joyinn - miłośnicy literetury

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij