Przyjazd
Wyjazd
22 sierpnia 2019

Fakt, że człowiek w 90 procentach składa się  z  wody,  jest  w  hotelarstwie  mocno  eksponowany. Okazuje się bowiem, że nawodniony Gość to Gość szczęśliwy. Naszym celem jest bezgraniczne szczęście Gości, zatem wodę udostępniamy bez ograniczeń.

Poszliśmy jednak jeszcze jeden krok dalej.

Idąc z  duchem  czasu i  odpowiadając na  współczesne  potrzeby, a  przy  okazji  mocno  przekonani  do  idei  życia  w  zgodnie  z  naturą,  postanowiliśmy  serwować  naszym  Gościom  wodę najwyższej jakości  w szklanych opakowaniach.

Jednak tą z pozoru prostą decyzję rozbudowaliśmy o standardy "zero waste". Butelki odzyskujemy, wyparzamy i używamy ponownie i ponownie i ponownie...

A - zapytacie - skąd woda? Z dumą informujemy, że - jak przystało na Wrocław, gdzie wszystko jest "naj"  - mamy najlepszą wodę z kranu. Tutaj znajdziecie Państwo szczegółowe parametry naszej wody, która rzeczywiście - dzięki bogactwu cennych dla zdrowia składnków - nie tylko gasi pragnienie, ale korzystanie wpływa na nasz organizm.

https://mpwik.wroc.pl/uslugi/uslugi-laboratoryjne/#tabs-4075-3-parametry-wody

MPWiK dalej  edukuje: "Podczas  procesu  uzdatniania  wody  nie  wpływamy bezpośrednio na twardość wody, nie zmiękczamy jej. Twardość  wody  wynika  z  zawartości  jonów  magnezu i wapnia w rzece Oława i Nysa Kłodzka – zmienność tego parametru wynika ze zmienności jakości wody powierzchniowej. Woda o tym samym zakresie twardości jest równomiernie rozprowadzana po całej sieci wodociągowej. Zbyt miękka woda może powodować wymywanie minerałów z naszego organizmu, co ma duże znaczenie dla ludzkiego zdrowia".

Woda  w  Joyinn  jest  dla  zdrowia  i  dla  przyjemności. Dlatego  konfekcjonując  ją  dodatkowo  filtrujemy i sodujemy, by jeszcze bardziej podnieść walory smakowe i zadbać o miłośników bąbelków.

Jeśli nie znajdzieci innych powodów, by zajrzeć do Wrocławia, to wpadnijcie spróbować naszej wody. Warto! P.s. A jak Wam posmakuje - zapakujemy na wynos:-)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij