Przyjazd
Wyjazd
08 sierpnia 2019

... Wieczorów Panieńskich i Kawalerskich. A wiecie Państwo, gdzie jest najlepszy "before party"? Oczywiście, że u nas.

Lokalizacja Joyinn jest idealna nie tylko dla turystów, ale także dla przyszłych małżonków, ślub planujących lub za chwilę się pobierających.

Jesteśmy  bowiem  w  samym sercu Dzielnicy Czterech Wyznań, w  której  znajdują się  cztery  świątynie, a w każdej z nich  kapłani udzielają ślubów. Jeśli jednak nie przed bogami, można złożyć przysięgę przed urzędnikami i to całkiem blisko, bo niecałe 200 m od Joyinn, znajduje się Urząd Stanu Cywilnego.

Po ślubie na radosnych weselników czeka  w okolicy wiele miejsc, gdzie godnie można celebrować ten ważny dzień. Po nich oprowadzimy Państwa później. Ponieważ najpierw, nim się młodzi pobiorą, muszą mieć ostatni wieczór dla siebie, by w panieńskim i kawalerskim gronie pożegnać ten stan:-).

Sposobów na pożegnaie jest wiele. My proponujemy scenariusz taki:

1. Zarezerwujcie u nas pokoje i powiedzcie nam, czy Wasz wieczór ma motyw przewodni. Jeśli ma - zadbamy, by Wasze pokoje do niego pasowały.

2. Wznieście toast za nowy rozdział Waszego życia - lampką wybornego trunku, który wstawimy Wam do pokoju lub na który zaprosimy Was do Cantiny Toscany w piwnicach naszej kamienicy.

3. Ruszcie na podbój miasta nocą. Nie będzie to trudne, bo Wroclaw nie zasypia, a w promieniu 500 metrów od Joyinn swoje podwoje ma otwartych ponad 30 lokali z muzyką wszelką.

4. Moco po północy wróćcie grzecznie do hotelu.

5. Zjedzcie przed 11.00 obfite i regenerujące siły śniadanie (w końcu niedługo ślub!). Możecie też na trochę wrócić do łóżeczka - przedłużymy Wam dobę o godzinę.

6. Zabierzcie ze sobą najlepsze wspomnienia i wróćcie do nas w Miodowym Miesiącu.

Dobry plan? W takim razie zapraszamy - na chasło "OSTATNI WIECZÓR" dostaniecie od nas rabat i pakiet usług dodatkowych, których zakres ustalimy indywidualnie. Czekamy na Was!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij