Przyjazd
Wyjazd
06 lipca 2019

Nasza lokalizacja w bezspośredniem sąsiedztwie Urządu Stanu Cywilnego czyni nas miejscem obleganym przez młode pary i weselników.

Wspólnie z Cantina Toscana możemy pomóc Wam w zorganizowaniu Waszego wymarzonego wesela. Kameralnie, bo maksymalnie dla 50 osób, a jeśli roztańczone to 35, ale z wszystkimi wygodami i ze smakiem. Cantina Toscana zadba o podniebienia, Joyinn Aparthotel zajmie się całą resztą. Mamy wygodne pokoje i aparatament dla nowożeńców. Wiemy, gdzie kupić najpiękniejsze kwiaty i jak zagrać najlepszą muzykę. Przygotujemy podziękowania dla gości i spełnimy Wasze najskrytsze marzenia (jak nam je odsekretnicie). Jednym słowem - wszystko w jednym miejscu. A do USC podejdziecie spacerem. Czego chcieć wiecej? Jeśli jednak chcecie - dzwońcie do nas. Wszystko jest możliwe! I nie tylko wesele. Każda uroczystość, która ma początek w USC, finał może mieć u nas. Zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij