Przyjazd
Wyjazd
04 maja 2019

             I kto przybiegał z bzem, kiedy maił się maj? W piosence prawie jak w zyciu. W życiu hotelowym ukwiecony i umajony może być cały rok.

Jeżeli tylko  macie  Państwo ochotę obdarować bliską osobę bukietem kwiatów lub zaskoczyć podarunkiem w pokoju -  służymy pomocą i z ogromną radością organizujemy niespodzianki.

              Usługa dostawy do pokoju kwiatów - w kolorze, odmianie i ilości, jakiej zamarzycie, wina - w dowolnym, ulubionym, wskazanym gatunku i roczniku, czekoladek - w najbardziej egzotycznym smaku lub innej wymyślonej atrakcji, nie ma ograniczeń w swym zakresie. Zamówimy kwartet smyczkowy, iluzjonistę, wstawimy paterę owoców, wypełnimy pokój balonami. Może jedynie tygrysa w hotelu chcielibyśmy uniknąć... Reszta jest możliwa. Granice wyznaczy wyłącznie wyobraźnia i przewidziany budżet. 
Zadzwońcie lub napiszcie Państwo do nas. Nawet, jeżeli pomysł dopiero zakiełkował - pomożemy go rozwinąć. Wystarczy wiedzieć dla kogo i na kiedy - resztą zajmiemy się my!
Jeśli macie gotowy scenariusz też z przyjemnościa go zrealizujemy. Napiszcie o szczegółach, a my wprowadzimy je w życie. I zrobimy to znakomicie:-)
Niespodzianka zawsze cieszy. Czekamy na Wasze pomysły i plany.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij