Przyjazd
Wyjazd
29 kwietnia 2019

Zakwitły magnolie i budzi się maj. Na piękny jego początek mamy dla Was ofertę specjalną.

Zapraszamy do nas gorąco, nawet gdyby zbyt ciepło nie było. We Wrocławiu jest pieknie prez cały rok, a w maju szczególnie. Już od pierwszych dni miesiąca będzie się w mieście mnóstwo działo. Zaczynamy od bicia gitarowego rekordu Guinnessa. Jak co roku trzeba chwycić gitarę i wspólnie z ponad 7000 zapaleńców zagrać na wrocławskim Rynku (macie od nas 10 minut spacerem). Jak nie macie gitary - trzymajcie kciuki.

Na długą majówkę poleca się kosmiczna wystawa w Hali Stulecia oraz cykl koncertów przy Pergoli, ZOO z Afrykarium, niestarzejąca się Panorama Racławicka oraz wszystkie muzea. A po trudacj dnia - niezliczona ilość knajp, kafejek, barów, pubów i czego ciało i dusza zapragnie.

Jeśli będziecie chciali spędzić miły wieczór w hotelu - bedzie na niezwykle miło. Do każdej rezerwacji w ofercie MAJÓWKA dokładamy butelkę znakomitego wina i standardzie serdeczną gościne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzin u nas. Oferta specjalna ważna jest do końca maj. Warto się pospieszyć!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij