Przyjazd
Wyjazd
12 marca 2019

Zapraszamy do galerii w Joyinn Aparthotel. Możecie Państwo obejrzeć prace znanej wrocławskiej artystki Danuty Pałki - Szyszki. Wszystkie dzieła można kupić.
 

Cały hotel opanowała sztuka. Nieoczywista przestrzeń hotelu przeobraziła się w znakomitą galerię. Wzdłuż schodów, od parteru do ostatniego piętra, znalazło swoje nowe miejsce 40 prac malowanych różnymi technikami.

Przeważające motywy kwiatowe doskonale komponują się z widokami z Wrocławia i dawnego Lwowa. Obok siebie dumnie prezentują się formaty wielkie 140x100 i drobne 40x40. Na szkle oprawy akwarelki pobłyskują refleksy światła, które po sąsiedzku uwypuklają subtelne pociągnięcia pędzla na płótnie.

Co nie opowie słowo, musi zobaczyć oko. Zapraszamy więc serdecznie - przybywajcie Państwo i podziwiajcie. Jak się natomiast którymś egzemplarzem szczególnie zachwycicie - a to nie będzie trudne - każdy obraz może stać się Państwa własnością. Wszystkie dzieła zostały wycenione, oznaczone numerem katalogowym i opisem. Ceny poznacie Państwo w recepcji. Tutaj też uzyskacie pomoc w zorgnizowaniu transportu i odpowiedzim zabezpieczeniem działa na czas podróży.

Polecamy i zapraszamy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij