Przyjazd
Wyjazd
17 stycznia 2019

Zaproś Babcię i Dziadka do naszego hotelu. W Joyinn poczują się, jak w domu. Babcia nie musi nic piec, dziadek majsterkować - u nas muszą tylko odpoczywać. 

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich zbliżającego się święta życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i oczywiscie pociechy z wnucząt. 

Jeżeli i Ty szykujesz dla swojej Babci i swojego Dziadka życzenia - dorzuć niespodziankę. Zaproś Dziadków do naszego hotelu. Grono naszych stałych klientów zaufało nam i powierzyło zorganizowanie tego ważnego dnia w Joyinn Aparthotel. W terminie 21 i 22 stycznia większość naszych gości będzie cieszyło się pobytem we Wrocławiu na zaproszenie swoich wnuczek i wnuków.

Mamy ogromną przyjemność gościć u nas seniorów, którym staramy się przychylić nieba. Udogodnienia w Joyinn powodują, że obiekt jest wyjątkowo przyjazny osobom starszym. Pokoje wyposażone w wygodne, dostosowane do każdego wzrostu łóżka. Łazienki w większości pokoi mają półotwarte kabiny prysznicowe, które nie mają progów. Do każdego miejsca w hotelu można dostać się windą. A przede wszystkim nasz personel wyprzedza życzenia i spełnia z radością wszystkie prośby. Atmosfera kameralnego hotelu szczególnie trafia w gusta seniorów stroniących od wielkich i bezosobowych hoteli sieciowych. U nas jest inaczej, u nas jest serdecznie i domowo. Sprawdź nas! Zapraszamy:-)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij