Przyjazd
Wyjazd
03 stycznia 2019

Z nowym rokiem mamy dla Państwa nowość - otwarta została Cantina Toscana i nazwa to nieprzypadkowa. Zapraszamy Was do prawdziwej włoskiej kuchni.

         W pięknych, odnowionych z największą starannością, klimatycznych piwnicach naszego hotelu swoje podwoje otworzyła prawdziwie włoska gospoda.

         Wszystko  tu  przywodzi  na  myśl,  pachnie i  przypomina słoneczną Italię. Począwszy od pyszniących się w oknach soczystych cytryn i bukietów świeżych ziół, przez gamę rubinowych zawartości w pokaźnych bukłaczkach, skończywszy na kucharzu o korzeniach prawdziwie toskańskich.

         Od  kucharza  właściwie  należałoby  zacząć,  bo to Jego warsztat i kreatywność dają początek wyrafinowanym smakom, które - choć nam znane - na nowo zaskakują. Takiego penne arrabiata, fettuccine moscardini czy tiramisu mało gdzie doświadczycie.         Jak na  dobrą  kuchnię  przystało  bazę  stanowią  produkty  oryginale i  regionalne,  a w sprawie świeżości i jakości nie ma żadnych  kompromisów. 

       Śmiało  możemy  obwieścić  i  z  dumą  to  czynimy, że  dołączamy do  fantastycznej  grupy  czyniącej  Włodkowica najsmaczniejszą  ulica  Wrocławia. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij