Przyjazd
Wyjazd
24 grudnia 2018

Wigilia to czas szczególny - refleksji nad tym, co minione, wiary w pomyślność tego, co przyjdzie. Będąc wiernymi tradycji na rozmyślania znaleźliśmy chwilę. Mamy też garść ważnych postanowień! Dopełniamy też tradycyjnych obowiązków, które sprawią, że będziemy mieli jeszcze lepiej. A wszystko to z radosnym uśmiechem. Bo... jak w Wigilię, tak i przez cały rok.

              Obyczajom się nie opieramy, wręcz przeciwnie - podchodzimy do nich z przekonaniem i nadzieją.

Dlatego mamy już łuskę niebieskiego karpia w sejfie - na obfity 2019 rok, choinkę ubraną: w jabłka dla urody, bombki dla ochrony przed nieżyczliwością, łańcuchy spajające więzi między ludźmi, dzwonki zwiastujące wyłącznie dobre nowiny i gwiazdę - na pamiątkę tej betlejemskiej, która ma pomagać znaleźć drogę powrotną.

Chociaż hotel domem tylko bywa, to taki jak nasz, gdzie rodzinna i serdeczna atmosfera wpisana jest w standard, tradycyjnym zabiegom wigilijnym się poddaje ku uciesze Gości. Kto by bowiem nie chciał, żeby zawsze czekało na niego jedno wolne miejsce przy wspólnym stole, czy przytulny pokoik z wygodnym łóżkiem i pięknym widokiem? Kto by nie chciał potrzymać monety pod talerzykiem, a w zamian mieć podróże służbowe obfitujące sukcesami przez okrągły rok? Kto nie lubi dostawać prezentów, które my dajemy od stycznia do grudnia. Znasz lepszy "dom"?

Jak już wszystkie obyczaje z pokłonem spełnione - czas na  postanowienia. Nasze są w całości dla Was. Planujemy kilka konkretnych zmian, naprawdę dobrych zmian. A po nich - na śniadanie będziecie mogli pójść w kapciach, a po pracy na drinka.. Na wakacje dostaniecie ofertę pakietową z pełnym planem zwiedzania, wykwintnym menu i rabatem w prezencie od hotelu. Zrobimy dla Was, co bedziecie chcieli - wesele, chrzciny, komunie, może zaręczyny. Chcecie romantyczny weekend we dwoje - załatwione. Tak, jak dotąd, będziecie dla nas najważniejsi, ale kiedy będziecie wracać - my będziemy Was honorować. Mało?

Zmienimy się w środku i na zewnątrz, a o każdej zmianie natychmiast Wam opowiemy. I tylko jedno zostanie niezmienione - nasza ogromna radość z  wizyt Gości i szczęście, kiedy Wam jest u nas miło.

Wesołych Świąt!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij