Przyjazd
Wyjazd
17 grudnia 2018

Wiemy, że dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Jednak zadbaliśmy o to, by Goście wchodzący do nas byli pod wrażeniem cały czas. Dlatego od progu jest pięknie, jest elegancko, jest glamoure.

Przez pewien czas obserwowaliśmy, jak czujecie się Państwo w naszych historycznych wnętrzach. Zbieraliśmy opinie, ciszyliśmy się z pochwał, analizowaliśmy uwagi. We wnioskach zapisaliśmy - jest pięknie, ale chcemy bardziej funkcjonalnie. Za wnioskami dynamicznie nastąpiły decyzje i działania - przebudowa recepcji.

Prace ruszyły pod koniec lata, zakończyły się w połowie listopada. Niewielką, frontowo ustawioną ladę recepcyjną przenieśliśmy nieco w głąb holu, udrażniając tym samym przejście na parking. Lecz to nie jedyna zmiana. Otwarcie kilku ścian pozwoliło na stworzenie przestronnego wnętrza, które zyskało elegancki wystrój. Nowa, prosta w formie i bardzo wysmakowana lada recepcyjna doskonale komponuje się ze stylową sofą - w jedynym słusznym kolorze blue. Absolutnie unikatowa jest zabudowa meblowa, której zdobienia stanowią symbole nawiązujące do emblematów religijnych Czterech Wyznań. Wszystko, co znajduje się w tym wnętrzu, jest doskonałym mariażem dębowego drewna, naturalnego marmuru, szlachetnych tkanin i wyobraźni zdolnego architekta. Całości dopełniają stylowe plafony oraz zjawiskowe, wiszące lampy, które grają nieprawdopodobne spektakle świetlne

Uwielbiamy naszą nową recepcję i z wielką przyjemnością dzielimy się nią z Państwem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij