Przyjazd
Wyjazd
12 grudnia 2018

Czy kształt naszego logo przypadkowo przypomina globus? Nie, nie jest to sprawą przypadku, a świadomej polityki hotelu otwartego na wszystkie kultury i narodowości.

Joyinn Aparthotel to zdecydowanie obiekt międzynarodowy i zdeklarowanie wielokulturowy. Nie tylko przez fakt znakomitej lokalizacji - w samym sercu Dzielnicy Czterech Wyznań (nazywanej Dzielnicą Czterech Kultur), ale głównie z potrzeby promowania wzajemnego szacunku i przekonania o równości wszystkich ludzi. 

Dzięki pełnej otwartości i bezbrzeżnej tolerancji, której echo popłynęło w Świat, mamy przyjemność gościć podróżników z coraz dalszych zakamarków naszego globu. Policzyliśmy. W ciągu ostatnich 9 miesięcy poznaliśmy się z przedstawicielami 54 krajów, co daje średnio 6 nowych narodów miesięcznie.

Cieszy nas, że hotel przyciąga wszystkich, bez względu na kolor oczu i sposób wiązania butów. My równo wyróżniamy każdego witając najszczerszym uśmiechem i żegnając słowami "do zobaczenia".
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij