Przyjazd
Wyjazd

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej specjalnej oferty masażu w Waszych pokojach hotelowych.

 

Po długiej podroży, męczących spotkaniach, wielogodzinnej konferencji, intensywnym zwiedzaniu miasta, czy po prostu dla przyjemności, żeby się odprężyć przed dalszą podrożą lub innymi nadchodzącymi wyzwaniami - masaż. Masaż jest jedną z najlepszych form relaksu i przywrócenia równowagi w organizmie. U nas możecie Państwo skorzystać z zabiegów w swoim pokoju hotelowym.

Zabiegi polecane przez nas, oparte są na bazie masażu klasycznego i w zależności od potrzeb, wzbogacane o elementy technik orientalnych, terapii punktów spustowych oraz masażu tkanek głębokich. Masaże wykonywane są w Państwa pokojach hotelowych na specjalistycznym łóżku. Masażysta zapewnia wszelkie niezbędne akcesoria do masażu (ręczniki, jednorazowe podkłady, oliwki itp). Podane w cenniku czasy zabiegów to rzeczywisty czas trwania masażu od jego rozpoczęcia do zakończenia. Masażysta dodatkowo potrzebuje w sumie ok. 15 minut przed i po zabiegu na montaż i demontaż łóżka i innych akcesoriów.

Usługa dostępna jest w godzinach od 8:00 do 24:00. Obowiązują zapisy w recepcji hotelu. 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

JOYINN APARTHOTEL
ul. Włodkowica 16, 50-072 Wrocław

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij