Arrival
Departure
01 December 2018

Nasz hotel żyje. Tętni życiem nie tylko dzięki ogromnemu zainteresowaniu wśród turystów i osób odwiedzających Wrocław służbowo. Żyje, bo żywo reaguje na potrzeby Gości. Zapotrzebowaliście Państwo więcej pokoi w wanną - my to pragnienie spełniliśmy. Mamy nowe aparatamenty w wannami.

Poszerzamy naszą ofertę o dwa nowe pokoje z wannami. Ich komfort i luksusowe wyposażenie utrzymane zostały w stylu pokoi oddanych do uzytku w połowie marca. Różnią się lokalizacją - wszystkie są na parterze, w niedalekim sąsiedztwie recepcji (zatem nasza pomoc jest na wyciągnięcie ręki;-)). Wprowadziliśmy też zmianę, którą jest zamiana aneksu kuchennego na pokaźne biurko i mini barek. Kawę i herbatę można przygowować sobie bez problemu, ponieważ wzorem dotychczasowej infrastruktury zapewniliśmy Gościom zestaw z czajnikiem i kubeczkami.

Pokoje polecają się same swoim przytulnym klimatem i optymalnym, eleganckim wyposażeniem. Pozostaje tylko je odwiedzić i radować się wszystkimi ich urokami - do czego serdecznie Państwa zachęcamy.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close